Dünyanın önde gelen ilaç üreticilerinden Merck Millipore, birçok alanda kullanılan kimyasal maddeler konusunda üretici konumunda olan en güçlü firmalar arasında ilk sıradadır.

Ürünlerimiz biyoteknolojik ve farmasötik ilaç tedavilerinin araştırılması, geliştirilmesi ve üretilmesinin yanı sıra araştırma ve uygulama laboratuvarlarında kullanılmaktadır.

Kimyasal maddeler arasında kalitesi ve kullanım alanı ile en yaygın bir şekilde tercih edilen Merck Kimyasalları, Laboratuvar ve Üretim alanlarında kullanılan en iyi üründür. Firmamız çeşitli alanlarda kullanılan merck kimyasalları çeşitli, kapalı ambalajlarda ithalat yolu ile getirilmektedir. Merck Türkiye resmi Distribütörü olmamız ürünleri daha uygun fiyatlar ile temin etmenizde etkilidir.

Kimyasal Madde satışımız sadece kurumsal anlamda firma ve kuruluşlara yapılmaktadır. Şahıslara herhangi bir satışımız bulunmamaktadır. İnsan sağlığı için zararlı olabilecek kimyasal maddeler araştırma ve analizlerde kullanım için tercih edilir. Sağlık sektörünün en fazla tercih ettiği markalar arasında bulunan Merck konusunda ürünlerimizin stok ve fiyat durumu konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.