Sıvı aktarımı konusunda kusursuz Teknoloji

Sıvı aktarımı konusunda güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz Dijital Büretler, laboratuvar ortamlarında gerçekleşen titrasyon işlemleri için büyük önem taşımaktadır. Benzersiz kompakt tasarımı ve esnek yapısı ile iki elinizde de rahat bir şekilde kullanabileceğiniz dijital büret kusursuz bir görünüme sahiptir.

Damla damla veya hızlı bir şekilde son derece hassas ve doğru titrasyon işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde sağlık ve yaşam bilimleri endüstrisinde en popüler ve yaygın olarak kullanılan elektronik cihazlardan biri dijital bürettir.

Titrasyon Nedir ?

Titrasyon, bilinmeyen bir çözeltinin konsantrasyonunu belirlemek için bilinen bir konsantrasyondaki bir çözeltinin kullanıldığı bir tekniktir.

Titrasyon tekniğinin çok yönlülüğü nedeniyle, birçok endüstri, temel kimyasal bileşikleri geliştirmek veya analiz etmek için çeşitli titrasyon biçimlerine bağımlıdır.

Dijital büretler kullanılırken, tehlikeli titrasyon çözümleri, dökülme endişesi olmadan ele alınabilir, böylece kullanıcı güvenliği sağlanır. Titrant, dijital büretlerin her iki yanındaki düğmeler kullanılarak yükseltilir.

Ekran bir 'Clear' veya 'Reset' düğmesi ile sıfırlanabilir ve ardından titrasyon başlatılabilir. Standart çözüm, el çarkları dikkatle döndürülerek dağıtılır. 'Duraklat' düğmesini kullanarak, titrasyon ölçümü herhangi bir zamanda durdurulabilir ve gerektiğinde yeniden başlatılabilir.

Bazı dijital büret modelleri, doğrudan veri aktarımı için bir PC'ye de bağlanabilir, böylece olası veri kopyalama hatalarını ortadan kaldırır. Her veri aktarımında büret, titre edilen hacmi, cihazın seri numarasını, nominal hacmi, kalibrasyon ofsetini ve bir sonraki kalibrasyon tarihini gönderir.

Dijital Büret konusunda geniş bir kullanım ağına sahip “Brand” marka cihazlar, Almanya’da üretilmektedir. Dayanıklı olması yanı sıra, güvenli bir şekilde aktarımları yapmanız olanak sağlayan Brand marka dijital büret fiyatları oldukça uygundur. Geniş Servis ağı ile 2 yıl garantili olan bu ürünler konusunda yedek parça ve aksesuar seçeneklerini mağazamızda bulabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)