Bir nem tayin cihazı son derece önemlidir çünkü birçok sektörde nem analizi gereklidir. Örneğin, nem içeriğinin ölçülmesi gıda, ilaç, tekstil ve tarım endüstrilerinde oldukça gereklidir. Bunun nedeni ağırlık, raf ömrü, fiyatlandırma ve kalite gibi kalite kontrol kriterlerini etkilemesidir.

Yüksek nem seviyeleri, ürünlerin değerini düşürecek ve daha büyük bir mikrobiyal aktivite potansiyeli nedeniyle raf ömrünü azaltacaktır. Çoğu ürün, en yüksek kalite için optimum nem içeriğine sahip olacaktır ve belirli düzenlenmiş ürünler için doğru nem içeriğini belirlemek için pek çok yasa ve yönetmelik vardır. Örneğin, belirli gıda ürünleri için izin verilen maksimum nem içeriğini tanımlayan ulusal gıda düzenlemeleri vardır. Bu nedenle, bu tür düzenlemelere uyum ve kaliteli bir ürün üretimi için nem analizi şarttır. Nem analizi için en iyi yöntem, bir Nem tayin cihazının kullanılmasıdır.

Teknolojisi ve dayanıklılığı ile kendini kanıtlamış nem tayin cihazı konusunda birçok markanın satışını yapmaktayız. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Teknik servis ağımız ile nem tayin cihazı ile işlemlerinizi daha güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. 

Precisa Nem Tayin Cihazı

Precisa Nem Tayin Cihazı , üretim ve mühendislikteki İsviçre hassasiyetinin sonucudur. Tam otomatik nem analizi sağlayan serinin en iyisi 330 Serisi XM modellerimizin tümü kompakt ve sağlamdır, en yüksek hassasiyet ve ölçüm performansını kullanarak yüksek kaliteli, hızlı, hatasız nem analizi sağlar.

Precisa, termogravimetrik analitik ölçüm ekipmanlarının lider üreticisidir ve giriş seviyesi model XM50'den EM-120HR serisinin en üstüne kadar, rekabetçi bir fiyat sunan ve araştırma, üretim ve en yüksek gereksinimleri karşılayan çeşitli nem analizörleri sunuyoruz. kalite kontrol. 

Kern Nem Tayin Cihazı

Almanya'da üretilen kern serisi nem tayin cihazları, yüksek hassasiyet ve dayanıklılığa sahiptir. Kullanıcı dostu arayüzü ve benzersiz özellikleri ile önerebileceğimiz ve en sık satışını yaptığımız modelleri alt kısımda bulabilirsiniz. Üretim ve Laboratuvar alanlarında kullanılması zorunlu olan nem tayin cihazları konusunda oldukça fazla marka bulunmasına rağmen en dayanıklı ve kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.