0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Hanna
Ürün Kodu: HANNA HI 981033
Stok Durumu: 100

Adet

Icon Hemen Fiyat Teklifi Alın !

Şarap üreticileri düşünülerek tasarlanan Hanna HI 981033 Şarap pH Test Kiti, meyve suyu, şıra ve şarabın ph değerlerini ölçmek için tüm gerekli özellikleri bünyesinde barındırır. Taşınabilir olması her alanda rahat bir şekilde ölçümlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Cihaz şarap pH değerini ölçme işlemlerinde daha fazla verim sunması için özel bir proba sahiptir. Ölçüm esnasında katı maddelerden korunma amaçlı 1. Sınıf malzemeden Tıkanma Önleme Sistemi (CPS ™) teknolojisine sahiptir. 

- Ölçüm cihazı, 0,0 ila 14,0 pH aralığına ve 25 ° C'de ± 0,2pH'de doğrulukla 0,1pH çözünürlüğe sahiptir. Kalibrasyon bir veya iki noktada otomatiktir. 

- Kolay değiştirilebilen pil özelliği ile HI-981033, yaklaşık 1000 saatlik sürekli kullanım pil ömrüne sahiptir ve 8 dakika veya 60 dakika sonra otomatik kapanma özelliğine sahiptir. 
- Sıvı kristal ekrana sahip ölçüm cihazı 46 g ağırlığında ve 51 x 157 x 21 mm boyutlarında. En iyi sonuçlar için, 0 ila 50 ° C, RH% 95 maksimum ortamda çalıştırın.

HANNA HI 981033 Şarap pH Metresi

PE mobil kılıf, üzüm suyunda bulunan katı maddeler gibi tıkanmalara karşı dayanıklıdır ve tıkanma olduğunda temizlemek için geri çekilebilir. PH elektrotlarının birleşim yerindeki tıkanmalar, mevcut katı maddelerle ölçüm yaparken ortaya çıkabilecek ciddi bir sorundur. Her pH elektrodunun ölçüm devresinin bir parçası olarak bir referans hücresi vardır. Referans hücre, elektrotun iç kısmını ölçülen numuneden izole eden bir tuz köprüsü olarak da bilinen bir bağlantıya sahiptir. Bu bağlantı, numuneye süreklilik sağlamak için serbest akışa izin vermelidir.Bağlantı katı maddelerle tıkandığında devre kesilir ve okumalar düzensiz ve yavaş olur. HI981033, mobil bir PE kılıf kullanır,birçok pH elektrotunda tipik olarak kullanılan seramik malzemeden yapılanlardan çok farklıdır. PE, katı maddeleri itmeye ve tıkanmayı önlemeye yardımcı olur. Manşon içinde engel varsa, cam yüzeyi temizlemek için hareket ettirilebilir. Bu benzersiz tasarım, güvenilir, doğru ölçümler ve uzun metre ömrü sağlar.

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI (ELEKTROT)

• Çıkarılabilir PE Kılıflı pH Elektrodu (CPS Teknolojisi) - Bu ölçüm cihazındaki elektrot, cam bağlantının dış kısmının bir parçası olarak çıkarılabilir bir PE kılıf kullanır. PE, katı maddeleri itmeye ve tıkanmayı önlemeye yardımcı olur. Manşon içinde bir tıkanıklık meydana geldiğinde hareket edebilir ve cam yüzey temizlenebilir, bu da daha kararlı okumalar ve daha hızlı yanıtlar sağlar.

• Yeniden doldurulabilir - PTFE manşonun açık bağlantı tasarımı, elektrolite yüksek akış sağlayarak hızlı ve kararlı okumalar sağlar. Kılıf, referans elektrolit için doldurma deliğini ortaya çıkarmak için hareket ettirilebilir. Probu yeniden doldurma yeteneği, elektrotun ömrünü uzatır.

• Düşük Sıcaklıklı Cam (LT) - pH elektrodunun cam ucu, yaklaşık 100 Megaohm dirençli Genel Amaçlı (GP) cama kıyasla yaklaşık 50 Megaohm'luk düşük dirençli düşük sıcaklıklı bir cam formülasyonu kullanır. . Bu, ölçüm devrelerinde ideal dirence sahip olmak için düşük sıcaklıklarda numune ölçümleri yaparken faydalıdır.

• Kubbe şeklindeki uç - Bu, şarap numunesi ile geniş bir temas yüzeyine izin verir

• Cam gövde - Cam gövde, temizlenmesi kolaydır ve lekelere karşı dayanıklıdır.

Foodcare Wine pH Metre, otomatik bir veya iki nokta kalibrasyonu, otomatik tampon tanıma, kalibre edilmiş tampon etiketleri, stabilite göstergesi, düşük pil göstergesi ve ayarlanabilir otomatik kapanma gibi diğer özellikler sunar.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR (METRE)

• LCD ekran - Gelişmiş LCD ekran, okumaları, kararlılık göstergesini, düşük pil ve kalibrasyon etiketlerini gösterir.

• Otomatik Kalibrasyon - Foodcare şarap pH ölçer bir veya iki nokta ile otomatik olarak kalibre edilir Kalibrasyon tamponları otomatik olarak tanınır ve kalibrasyondan sonra değerleri görüntülenir.

• Kararlılık göstergesi - Sabit bir okuma elde edilene kadar LCD ekranda kum saati şeklinde bir gösterge görüntülenir. Okuma stabilize olduğunda, gösterge kaybolur ve okuma alınabilir.

• Otomatik Kapanma - Cihaz açık bırakılırsa pilden tasarruf etmek için 8 veya 60 dakika sonra otomatik olarak kapanacak şekilde ayarlanabilir. Bu seçenek devre dışı bırakılabilir.

• Prob Tanılama - Sayaç kalibrasyonu sırasında, probun temizlenmesi gerektiğinin bir göstergesi olarak hata mesajı (Err) görüntülenecektir.

• Uzun Pil Ömrü - Foodcare Wine pH Meter, yaklaşık 1000 saate ulaşan olağanüstü pil ömrüne sahiptir. Pil zayıfladığında, ekranda düşük pil göstergesi görüntülenecektir.

• Plastik taşıma kutusu - Şaraplar için HI981033 pH metre, ölçüm cihazı, prob, kalibrasyon solüsyonları ve temizleme solüsyonlarıyla birlikte gelir. Hepsi sağlam bir plastik kutu içinde paketlenmiştir.

• Ekonomik - HI981033 şarap pH ölçer, hem hobi sahipleri hem de şarap üreticileri için uygun fiyata tam özellikli bir ölçüm cihazıdır.

Teknik Özellikleri 

pH aralığı: 0 ila 14,0 pH
pH Çözünürlük: 0.1 pH
pH Hassasiyeti (@ 25ºC / 77ºF): ± 0.2 pH, 25 ° C (77 ° F)
pH Kalibrasyonu: Otomatik, bir veya iki noktada
pH Sıcaklık Telafisi: Yok

Genel Bilgiler

Otomatik Kapalı: 8 dakika, 60 dakika veya devre dışı bırakılabilir
Pil Ömrü: CR2032 Li-ion / Yaklaşık 1000 saat sürekli kullanım
Çevre: 0 ila 50 ° C (32 ila 122 ° F); RH 95% maks
Boyut: 51 x 151 x 21 mm (2 x 5,9 x 0,9 “)
Ağırlık: 44 g (1,6 oz.)
Sipariş Bilgileri: Her HI981033 Şarap pH Test Cihazı şunları içerir: • pH 3.00 tampon çözeltisi sıvı poşeti (2 adet) • pH 7.01 tampon çözeltisi sıvı poşeti (2 adet) • Şarap birikintileri için temizleme çözeltisi • Şarap lekeleri için temizleme çözeltisi • Elektrot depolama çözeltisi, 13 mL damlalık • Elektrolit dolum çözeltisi • Pipet • Kullanım kılavuzu • Kalite belgesi

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!