0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Brand
Ürün Kodu: BRD.4760161
Stok Durumu: 1

Adet

Icon Hemen Fiyat Teklifi Alın !

Güç bağlantısı gerekmeden, yakın çevrelerde bile en yüksek hassasiyetle hızlı ve güvenilir bir şekilde titrasyon işleminizi yapabilirsiniz. Sıvı aktarımı konusunda kendini kanıtlamış Brand marka dijital büretler, Doğru ve hassas çalışmalar için en çok tercih edilen markadır. 

Almanya’da üretilen “Brand” marka cihazlar 2 yıl garantilidir. Sağlıklı titrasyon için laboratuvarların vazgeçemeyeceği bir titrasyon cihazıdır. Kullanımı kolay şişe üstü bürettir.

Yenilikçi ölçüm sistemine sahip olan Dijital Büret sıvı aktarımları konusunda oldukça hassas bir tasarım ile donatılmıştır. laboratuvarda, üretimde veya sahada sınırlı alanda ve mevcut güç bağlantılarından bağımsız olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde titrasyon yapmak için kullanabilirsiniz.

Doğruluk

: ≤ %0,3

Kesinlik

: ≤ %0,1

Çözünürlük

: 0,1 ml

Hacim

: 50 ml


Titrasyon tüpü yatay ve dikey olarak ayarlanabilir - cihazı konumlandırırken esneklik sağlar.

Kalibrasyon zamanlayıcısı bir sonraki kalibrasyon için bir tarih kaydeder, Otomatik Kapanma, Ondalık basamak ayarlarını değiştirme gibi seçenekler mevcuttur.

Brand 50 ML Dijital Büret Genel Özellikler

Boşaltılan hacmin sürekli gösterimi, art arda yapılan titrasyonlar için sıfırlama özelliği

Farklı boyutlarda şişe adaptörleriyle teslim edilir

Kolay kullanıcı kalibrasyonu

360° dönebilen başlık mevcuttur.

Sıvının rezervuara geri kaçmasını engelleyen kolay sıfırlamayı sağlayan mekanizması

60000 den fazla titrasyon özelliği

Büret şişesi opsiyonel


'Easy Calibration' İle Ayarlama

 'Easy Calibration' teknolojisi ile cihazın kalibrasyon ayarlarını hiç bir aparata ihtiyaç olmadan bir düğme ile kolayca yapabilirsiniz. Cihazınız uzun zamandır kontrolde ise veya parça değişimi söz konusu ise bir ayarlama yapmak gerekli olabilir. Ayarlama yapıldığını göstermek için ekranın üst bölümünde küçük bir 'CAL' ikonu görüntülenecektir.

Kalibrasyon Planı 

Bir sonraki kalibrasyon için bir tarih belirlemek isterseniz, bu tarihi 'GLP' altında kolayca saklayabilirsiniz. Tarih, cihazın açık olduğu her an ekrana getirilebilir. Açma/Kapama tuşuna basılı tuttuğunuzda 'GLP' yazısı ile birlikte ay ve yıl olarak kalibrasyon tarihi gösterilecektir.

Otomatik Kapanma Özelliği ile Güç Tasarrufu 

Cihaz uzun bir süre hareketsiz kalırsa otomatik olarak kapanır. Mevcut ekran değeri saklanır ve cihaz manuel olarak tekrar açıldığı zaman ekrana geri döner. 'APO' (otomatik kapanma) özelliğinin altında otomatik kapanma süresini 1-30 dakika arasında ayarlayabilirsiniz.


Ondalık Hane Ayarını Değiştirme 

Mikrobüret olarak kullanım için titrasyon hacmi ekranını 2-3 ondalık hane olarak 'dP' (ondalık nokta) altında değiştirebilirsiniz. 20.00 ml'nin üzerinde ekran otomatik olarak 2 ondalık haneye değişir.


Hiç Bir Tuşa Dokunmadan

Dolum ve titrasyon arasında hiç bir tuşa basma gereği duyulmaz. Cihaz kullanım hatası riskini mükemmel bir şekilde azaltarak, dolum veya titrasyon yaptığınızı el çarkı dönüş yönü vasıtası ile otomatik olarak saptar. Eğer çalışma tamamlandıysa, Pause tuşuna basmak titrasyonu tamamlamanıza izin verir. Titrasyona kaldığınız yerden devam etmek için tuşa tekrar basmanız yeterli olacaktır.

Hafif ve Kompakt!

Kasa içerisinde hareket eden tüm parçalar, kafa yüksekliği gereksinimlerini azaltır. Kompakt tasarım ve hafiflik iyi bir stabilite sağlar. Titrasyon hortumu yatay ve dikey olarak ayarlanabilmektedir. Bu özellik örneğin manyetik çalıştırıcı kullanıldığı veya farklı şişe ebatları ile çalışıldığı zamanlarda cihazı konumlandırma durumunda esneklik sağlamaktadır.

A Sınıfı Hassasiyet

 Titrette® sise-üstü büret, cam büretlerin A sınıfı dogrulugu ile es yeni bir yaratıcı ölçüm sistemine sahiptir ve eğer ihtiyaç duyulursa 20 ml’nin altında 3 ondalık haneli hassasiyet sağlamaktadır. Bu DIN EN ISO 385’e göre cam büretlerin A sınıfı hata limitleri içerisinde çalışmaya ihtiyaç duyan kullanıcılar için önemli bir özelliktir (örneğin farmasötik çalışmalar).

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!