0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Hanna
Ürün Kodu: HANNA HI 981036
Stok Durumu: 1

Adet

Icon Hemen Fiyat Teklifi Alın !
Üzerinde asılı katı maddeler, seramik bir referans bağlantısının gözeneklerini kalıcı olarak tıkar. Açık bağlantı tasarımı, sabit bir bağlantı potansiyeli sağlar ve numune ile dahili Ag / AgCl referansı arasında açık bir jel arayüzü sağlayarak tıkanmayı en aza indirir. Bağlantı noktasına et girerse, bağlantı noktası kolayca temizlenebilir ve yeni köprü elektroliti ile yenilenebilir.HANNA HI 981036 Etin pH testine basitlik getirmek için tasarlanan HI981036 Et pH Test Cihazı, et işleme tesislerinin zorlu ortamına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Yerleşik prob, açık bir referans bağlantı noktasına, konik cam uca ve çıkarılabilir bir manşon tasarımına sahiptir ve etin pH'ını ölçmek için idealdir.

Daha İyi Test İçin Daha İyi Özellikler

Ekrandaki bir kararlılık göstergesi, sonuçlarınızda en yüksek düzeyde güven sağlar. Seçilebilir otomatik kapanma özelliği, ölçüm cihazı yanlışlıkla açık bırakılırsa gönül rahatlığı ve enerji tasarrufu için pil ömrünü uzatır.
Kompakt boyutu, Et pH Test Cihazını hareket halindeyken yapılan testler için ideal hale getirir. Geniş bir LCD ekran, herhangi bir açıdan bir bakışta okumalar sağlar ve tek tuşla çalıştırma, herhangi bir kullanıcı için test sürecini kolaylaştırır.

Ürünle birlikte verilen CR2032 Li-ion pil, 1000 saate kadar sürekli kullanım sağlar. Pil simgesi, pili değiştirme zamanının geldiğini size bildirmek için yanıp söner, böylece hiçbir ölçümü kaçırmazsınız.
Ölçümleriniz ayrıntılı dikkat gerektirir; elektrotunuz da öyle. HI981036 Et pH Test Cihazı, et işleme sırasında doğrudan pH ölçümleri almak için dikkatle tasarlanmış yerleşik bir proba sahiptir.

Çıkarılabilir Kılıflı Eşsiz Açık Bağlantı

Okumalar yavaşladığında, hızlı temizlik ve yeni elektrolit için kovanı basitçe çıkarın. Taze bir referans elektrolitle temiz bir proba sahip olmak, test cihazının performansını artıracak ve ömrünü uzatacaktır. Üzerinde asılı katı maddeler, seramik bir referans bağlantısının gözeneklerini kalıcı olarak tıkar. Açık bağlantı tasarımı, sabit bir bağlantı potansiyeli sağlar ve numune ile dahili Ag / AgCl referansı arasında açık bir jel arayüzü sağlayarak tıkanmayı en aza indirir. Bağlantı noktasına et girerse, bağlantı noktası kolayca temizlenebilir ve yeni köprü elektroliti ile yenilenebilir. PH elektrodu, saklama solüsyonu içeren koruyucu bir kapakla birlikte gönderilir. Ölçüm aletini kullanmadan önce, koruyucu kapağı çıkarın ve ucu (alt 4 cm) pH 7.01 tampon solüsyonunda birkaç dakika bekleterek elektrodu hazırlayın. Ardından kalibrasyon sürecini takip edin.

Et, Yağ ve Yağ Asit Temizleme Solüsyonu

Et pH Test Cihazınız, elektrotunuzu et ve et ürünlerinde bulunan yağlardan ve protienlerden uzak tutmak için tasarlanmış temizleme solüsyonuyla birlikte gelir. Bu konsantre deterjan kombinasyonu, test cihazınızı hızlı ve etkili bir şekilde temizler, böylece test cihazınız optimum durumda kalır.

pH 4 ve 7 Tampon Poşetleri

Bir pH kalibrasyonu gerçekleştirirken doğru tamponların kullanılması önemlidir. Başlamanız için bazı başlangıç tamponları ekledik. Tek kullanımlık poşetler ayrı ayrı kapatılır, böylece her kalibre ettiğinizde yeni tampon kullanırsınız.

Depolama Çözümü

Elektrotunuzun uygun şekilde saklanması, güvenilir ölçümler ve uzun bir elektrot ömrü sağlayacaktır. Depolama çözümümüz, organik büyümeyi en aza indirirken pH camını sulu tutmak için özel olarak formüle edilmiştir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
pH

pH aralığı: 0 ila 14,0 pH

pH Çözünürlük: 0.1 pH

pH Hassasiyeti (@ 25ºC / 77ºF): ± 0.2 pH, 25 ° C (77 ° F)

pH Kalibrasyonu: Otomatik, bir veya iki noktada

pH Sıcaklık Telafisi: Yok


Genel Bilgi

Otomatik Kapalı: 8 dakika, 60 dakika veya devre dışı bırakılabilir

Pil Ömrü: CR2032 Li-ion / Yaklaşık 1000 saat sürekli kullanım

Çevre: 0 ila 50 ° C (32 ila 122 ° F); RH 95% maks

Boyut: 51 x 151 x 21 mm (2 x 5,9 x 0,9 “)

Ağırlık: 44 g (1,6 oz.)

Cihaz ile Birlikte Verilenler : • pH 4.01 tampon çözeltisi sıvı poşeti (2 adet) • pH 7.01 tampon çözeltisi sıvı poşeti (2 adet) • Peynir artıkları için temizleme solüsyonu (2 adet) • Elektrot saklama solüsyonu , 13 mL damlalık • Kullanım kılavuzu • Kalite belgesi

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!